Kategorie: Aktuality

V kostele skončil restaurátorský průzkum

V kostele skončil restaurátorský průzkum předáním závěrečné zprávy v interiéru kostela sv. Marie Magdaleny.

 

V kostele skončil restaurátorský průzkum předáním závěrečné zprávy v interiéru kostela sv. Marie Magdaleny.

Přítomni byli: akademický malíř Jiří Látal, restaurátor, Jaroslav Dajč jako zástupce sdužení a PhDr.Václav Paukrt za NPUUOP v PardubicíchPřítomní prohlédli dokončený restaurátorský průzkum v interiéru kostela sv. MM v Lanškrouně. Průzkum prokázal jednotnou výzdobu z doby empíru, z doby vzniku kostela pod několika nátěry. Při průzkumu byly odebrány vzorky, které dokládají, že na zlacených místech je použito plátkové zlato.Restaurátorský průkum je dostačující, je proveden podle závazného stanoviska MěU v Lanškrouně. Restaurátor předal zástupci sdružení NPU jeden exemplář restaurátorské zprávy.

V Lanškrouně 17.8.2011

Po zaplacení této studie a prací firmy Pacovský se naše finance snížily na 65 000Kč. Nyní jako nejbližší úkol je před námi oprava dveří u sakristie.

Za OSMM Eva Latifová

Komentáře rss


Strana:  1
, fda accepted a new nda odpovědět

and their effect on emerging risk factors for cardiovascular disease in humans <a href=https://buycialis.skin>generic cialis for sale</a> You should not take Prozac if you have taken a monoamine oxidase inhibitor MAOI within five weeks; as this can cause a serious, even life threatening reaction

, dapoxetine brands avai odpovědět

<a href=https://prilig.sbs>priligy farmacias del ahorro</a> Ambien zolpidem


Strana:  1